Başarı Hikayelerimiz

ABB Elektrik Sanayi A.Ş.

Wipelot ISG sistemi kurulmuş olup tek başına çalışan personeller için güvenli bir çalışma ortamı sağlanmıştır.

Alstom Grid Enerji Endüstrisi A.Ş.

65000m² lik kapalı ve açık alanda bakım personelinin güvenliği sağlanmıştır. Tek başına çalışan personelin nerede olduğu anlık olarak izlenebilmektedir. Oluşabilecek iş kazalarında personele daha hızlı müdahale edilebilmesi sağlanmıştır.

Assan Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Acil durum bildirimi gerçekleştiren Wipelot iş sağlığı ve güvenliği sistemi kurulmuştur.

Borçelik Çelik Sanayii Ticaret A.Ş.

Yalnız çalışan personeller için güvenli bir çalışma ortamı sağlanmıştır. Wipelot ISG sistemi ile personel giderlerinden tasarruf edilmiştir.

Buski Dobruca Arıtma Tesisleri

36000m² alana sahip arıtma tesisinde kapalı ve açık alanların yanısıra galeriler dahil tesisin tamamında Wipelot ISG sistemi kurulmuştur. İş kazası yada baygınlık geçiren personelden ise anında haber alınmaktadır.

Canan Kozmetik San. Ve Tic. A.Ş

Yalnız çalışan personeller için elektronik izleme ortamı oluşturulmuştur. Olası acil durumlarda güvenliğin haberdar olması sağlanmıştır.

Chassis Brakes International Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Birbirine uzak iki fabrika sahasında yalnız çalışan personellerin bulunduğu alanlarda kurulan sistem, oluşabilecek acil durum bildirimlerini GSM gateway ile tek nokta üzerinde toplayarak göstermektedir.

ÇEMTAŞ Çelik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

LHF ünitesi için kontrol ünitesindeki personelin çalışanlarını kontrol edebilmesi sağlanmıştır. Görünmeyen noktalarda çalışan personelin hareketleri anlık olarak izlenebilmektedir.

Çimtaş Boru İmalatları ve Tic. Ltd. Şti.

Kumlama kabinleri için kurulum yapılmıştır. Kumlama kabinlerinde tek başına çalışan personelin kabin dışından izlenebilmeleri kolaylaştırılmıştır. Oluşabilecek acil durumlarda dışarıya haber verebilmeleri sağlanmıştır.

Çimtaş Borulama Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Kumlama kabinlerinde tek başına çalışan personellerin acil durumlarında otomatik olarak sistemin durdurulmasını sağlayan Wipelot ISG kurulumu yapılmıştır.

Ejot Tezmak Bağlantı Elemanları Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Wipelot iş sağlığı ve güvenliği sistemi kurulumu gerçekleştirildi.

İskenderun Enerji Üretim ve Tic.A.Ş.

10000 m2  lik sahada güvenlik personelinin anlık olarak GPS sistemi üzerinden izlenmesi ve oluşabilecek acil durumlarda yer bilgisi ile ilgili birimlere haber verilmesi sağlanmıştır.

Mauri Maya Sanayi A.Ş.

Fabrika içerisinde bulunan 3 lokasyonda tek başına çalışan personeller için Wipelot ISG sistemi kurulumu yapılmıştır.

Mercedes-Benz

Klima test kabinlerine Wipelot ISG sistem kurulumu yapılmıştır. Klima test kabinlerinde tek başına çalışan personel için güvenli çalışma ortamı oluşturulmuştur. Sistemin veri akışı ise network hattı kullanılmadan GSM Gateway üzerinden kesintisiz olarak sağlanmıştır.

Mondi Tire Kutsan

Arıtma sahasında çalışan personeller için güvenli çalışma ortamı sağlanmıştır. Fabrikanın bazı tehlikeli alanlarına da sistem kurularak personellerin acil durumları izlenmektedir.

Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş

Laboratuvar ortamında tek başına çalışan personeller için güvenli bir çalışma ortamı sağlanmıştır.

Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Tehlikeli alanlarda çalışan personellerin ortamda kurulu olan Wipelot sistemi dışında peer to peer ikili mobil cihazlar ile personellerin her yerde birbirlerini gözetim altında tutmaları sağlanmıştır. 

PROGIDA Tarım Ürün. San. Tic. A.Ş.

Yükleme bölgesinde tek başına çalışan personellerin düşme, hareketsizlik, bayılma gibi acil durumlarda güvenlik noktasına bildirilmesini sağlayan Wipelot ISG sistemi kurulmuştur.

Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Dış sahada çalışan personel için GPRS tabanlı çalışan LCD ekranlı iş güvenliği sistemi kurulmuştur.

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

20.000m² üzerinde tek başına çalışan bakım personeli için güvenli çalışma ortamı sağlanmıştır. Acil durumlar için yardım alabilecekleri bir sisteme kavuşmuşlardır.

Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.

Çorlu üretim tesisinde kapalı ve açık alanlarda tek başına çalışan personeller için güvenli bir çalışma alanı oluşturuldu.

Yıldırım Belediyesi - Bursa

Yıldırım Belediyesinin fen işleri müdürlüğüne bağlı atölyelerde sıcaklık, nem, ışık ve ses verilerinin yanı sıra karbonmonoksit, hidrojen sülfit ve oksijen gazları izlenmektedir. Bu sayede güvenli bir çalışma ortamı sağlanmıştır.